за нас2019-01-10T16:08:38+00:00

За глобален пренос на снабдување – Поделба на PGTI

основана е во 1999, Глобален на снабдувачки Пренос од Про Gear & Пренос нуди најдобрите во нови, rebuilt and used transmissions for Allison, Eaton, Мек, Глобален на снабдувачки Пренос од Про Gear & преносФулер, Роквел, Spicer, Roadranger, Meritor, ZF и многу повеќе! Ние сме биле превозот Менувачи, обнова колекции, оски, преноси, преноси, вратило, вретено, и повеќе да се клиенти низ целиот свет.

Јавете се во нашата одделот за продажба наградуван за понуда денес! посетете ја нашата веб-продавница за да ја видите случаи трансфер, делови и прибор за продажба, ако не се најде она што го барате или треба помош, Контактирајте не или јавете ни се од понеделник до петок 8 часот претпладне за да се 5 часот попладне EST на 877-776-4600 или 407-872-1901.

Сите модели во парк подготвен да брод во светот. Еден повик го прави сето тоа. меѓународна шпедиција, Истиот ден сервис.

877-776-4600 или 407- 872-1901
Повик денес, ја добиете вашата Пренос утре!

Контакт со нас денес

*Задолжителни полиња

Про Опрема и Пренос Inc.
906 St запад Гор. Орландо, ет. 32805.
407-872-1901 или на бесплатниот 877-776-4600
Дајте ни повик во секое време Пон – Пет 8 часот претпладне за да се 5 часот попладне EST.
Ние сме на располагање и среќни да ви помогнат со какви потреби може да имате.

Јавете се сега копче