עאַטאָן פוללער טראַנסמיסיע טאָרק רעקאָממענדאַטיאָנס2019-04-10T15:00:47+00:00

עאַטאָן פוללער טראַנסמיסיע טאָרק רעקאָממענדאַטיאָנס

  1. שקלאַף וואַלוו קאַפּסקרעווס
    8-12 לבס.-פט., 1/4-20 פֿעדעם. Use Lockwashers.
  2. פראָנט שייַכעס דעקן קאַפּסקרעווס
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם.
  3. סטאַדז
    60 לבס.-פט., 3/8-16 מינימום, Driven Until Bottomed, 5/8-11 פֿעדעם.
  4. קלאַטש האָוסינג ניסלעך
    5/8-18 פֿעדעם

    • אַלומינום האָוסינג:
      140-150 לבס.-Ft (וילד), With Nylon Locking Insert. Use Plain Flat Washer.
    • קאַסט יראָן האָוסינג:
      180-200 Lbs.-Ft Standard Nut. נוצן לאָקקוואַשער.
  1. יאָך לאָקקסקרעווס
    אָנהייב דורך האַנט ביז שישקע ענגאַגעס, 35-45 לבס.-פט., 7/16-20 פֿעדעם, Secure with Lock Wire.
  2. יבעררוק הייבער האָוסינג קאַפּסקרעווס
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם.
  3. יבעררוק באַר האָוסינג קאַפּסקרעווס
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם.
  4. קייט יבעררוק יאָך קאַפּסקרעווס
    50-65 לבס.-פט., 1/2-20 פֿעדעם, Secure with Lock Wire.
  5. קייט צילינדער יבעררוק באַר נוס
    70-85 לבס.-פט., 5/8-18 Threads with Nylon Locking Patch. (610)6610 מאָדעל, 60-75 לבס.-Ft. 1/2-13 פֿעדעם, נוצן לאָקקוואַשער.)
עאַטאָן פוללער טראַנסמיסיע טאָרק רעקאַמאַנדיישאַנז
  1. פאַרקערט לאָבוס שטיל ניסלעך
    50-60 לבס.-פט., (וילד) 5/8-18 Threads with Nylon Locking Insert.
  2. DRIVE GEAR נוס
    250-300 לבס.-פט., 2-1/8-16 ל.ה. פֿעדעם, Clean Threads with Solvasol or Equivalent Stake 2 די ערטער.
  3. קלאַטש האָוסינג קאַפּסקרעווס
    1/2-13 פֿעדעם

    • אַלומינום האָוסינג:
      70-80 לבס.-פט., Use Shakeproof Internal Lockwasher.
    • קאַסט יראָן האָוסינג:
      80-100 לבס. ft. נוצן לאָקקוואַשער
  4. C’SHAFT FRONT BEARING RETAINER CAPSCREWS
    20-25 לבס.-פט., 3/8-24 אָדער 25-35 לבס.-פט., 1/2-20 פֿעדעם, Secure with Lock Wire 90-120 לבס.-פט., 5/8-18 פֿעדעם.
  1. צו. DRIVE GEAR שייַכעס רעטאַינער קאַפּסקרעווס
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם. Secure with Lock Wire.
  2. בוימל פליסן צאַפּן
    45-55 לבס.-פט., 3/4 רער פֿעדעם
  3. רעדוקציע / ספּליטטער יאָך לאָקקסקרעוו
    35-45 לבס.-פט., 7/16-20 פֿעדעם. Secure with Lock Wire.
  4. אַגזיליערי האָוסינג קאַפּסקרעווס
    35-45 לבס.-פט., 3/8-6 פֿעדעם. Use Lockwashers.
  5. רעזולטאַט שטיל נוס
    450-500 לבס.-פט., (Oiled at Vehicle Installation). 2-16 Threads with Nylon Locking Insert. (וילד ביי פאָרמיטל ינסטאַלירונג)
  1. שטיצן שטיפט ניסלעך
    170-185 לבס.-פט., (Oiled at Vehicle Installation). 5/8-18 פֿעדעם, Use Lockwashers
  2. שטיצן שטיפט
    60 לבס.-פט., מינימום. Drive Until Bottomed 5/8-11 פֿעדעם.
  3. דערציען שייַכעס דעקן קאַפּסקרעווס
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם, Use Lockwashers.
  4. דערציען שייַכעס דעקן עסלאָק קאַפּסקרעווס
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם, Use Brass Flat Washer & ניילאָן קאַלער.
  1. פאַרקערט סיגנאַל באַשטימען צאַפּן
    35-50 לבס.-פט., 9/6-18 פֿעדעם.
  2. AIR פילטער / רעגולאַטאָר קאַפּסקרעווס
    8-12 לבס.-פט., 1/4-20 פֿעדעם.
  3. צו. RANGE CYLINDER CAPSCREWS
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם.
  4. צו. RANGE CYLINDER COVER CAPSCREWS
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם.
עאַטאָן טאָרק פּאַראַמעטערס
  1. רעדוקציע / ספּליטטער צילינדער דעקן קאַפּסקרעווס
    20-25 לבס.-פט., 5/16-18 פֿעדעם.
  2. רעדוקציע / ספּליטטער צילינדער צאַפּן
    40-50 לבס.-פט., 5/8-18 פֿעדעם.
  3. גרויס פּ.ט.אָ. דעקן קאַפּסקרעווס
    50-60 לבס.-פט., 7/16-14 פֿעדעם.
  4. OIL פּלאָמבירן צאַפּן
    35-45 לבס.-פט., 1-1/4 רער פֿעדעם.
  1. האַנט לאָך דעקן קאַפּסקרעווס
    20-25 לבס.-פט., 5/16-18 פֿעדעם.
  2. ספּעעדאָמעטער האָוסינג צאַפּן
    35-50 לבס.-פט., 13/16-20 פֿעדעם.
  3. טהערמאָקאָופּלע צאַפּן
    40-50 לבס.-פט., 1/2 רער פֿעדעם.
  4. צו. C’SHAFT REAR BEARING COVER CAPSCREWS
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם.
  5. קליין פּ.ט.אָ. דעקן קאַפּסקרעווס
    35-45 לבס.-פט., 3/8-16 פֿעדעם.

קיין טראַנסמיסיע טייל איר דאַרפֿן מיר האָבן עס! זעלביקער טאָג שיפּינג בנימצא, ווערלדווייד.

דאַרפֿן פּאָטער שטיצן פֿון איינער OF אונדזער עקספּערץ?

רוף איצט
Email אונדז
Call Now Button